Nowoczesne i kreatywne projekty
Przemyślane i twórcze rozwiązania

Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem profesjonalistów

Co robimy?

Tworzymy i projektujemy najlepsze serwisy www i aplikacje webowe.

SkyCMS

SkyCms to system zarządzania treścią stron www funkcjonujący w modelu SaaS. Pozwala na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie internetowym zarządzanym przez SkyCms odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów.

Logo BIP

BIP

Strona Biuletynu Informacji Publicznej utworzona w systemie SkyCMS spełnia wszystkie wymogi jakie są przewidziane w prawie polskim dla tego typu witryn.Z systemu na co dzień korzystają tysiące zadowolonych użytkowników.

APLIKACJE DEDYKOWANE

Budowane na zamówienie, według indywidualnych potrzeb i wymagań klienta, aplikacje internetowe oraz prezentacje interaktywne. Mogą być wyposażone w różne interfejsy do komunikowania się zarówno z użytkownikami jak i z innymi systemami.

Nasza Praca


Tworzymy i projektujemy najlepsze serwisy www i aplikacje webowe.

  • Wszystkie
  • Strony www
  • e-commerce
  • Logo
  • Prezentacje

Gmina Wilków

Strona www

Gmina Iłowa

Prezentacja

Alicja's

Sklep internetowy

Bank Spółdzielczy w Leśnicy

Strona www

Gmina Krapkowice

Portal internetowy

PMWSZ

Strona www

Club silesius

Strona www

Trzebnicki park wodny

Strona www

KNK Serwis

Strona www

BIP

Strona www

Gmina Ujazd

Strona www

Zoo Opole

Strona www

Śląski Dom

Strona www

Nasi Klienci


Pracujemy dla najlepszych.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub napisz do nas.

Napisz do Nas

Przykłady Dedykowanych Aplikacji Webowych


Megacennik

Na zlecenie Konsorcjum Hurtowni Elektrycznych "ELMEGA" Sp. z o.o. zrealizowaliśmy system integracji informatycznej B2B pozwalający na wymianę danych, w czasie rzeczywistym, pomiędzy hurtowniami wchodzącymi w skład tego konsorcjum, dostawcami a także innymi podmiotami.

Zobacz więcej

24volt

Jedną z usług zrealizowanych dla przedsiębiorstwa PROJEKT Automatyka i Elektrotechnika Sp. z o.o. była platforma e-commerce (sklep internetowy) z szeroką ofertą produktów z zakresu elektrotechniki i automatyki.

Zobacz więcej

ETR

Dla Wojewódzkich Sądów Administracyjnych opracowaliśmy internetową wersję Terminarza Rozpraw. Z relacji naszych Klientów wynika, że nasze rozwiązanie w dużym stopniu przyczyniło się do ograniczenia zapytań telefonicznych oraz mailowych związanych z wokandą, a co się z tym wiąże przyniosło wymierne oszczędności czasu pracowników.

Zobacz więcej

Helion

Na zlecenie Wydawnictwa Helion S.A. opracowaliśmy interaktywne prezentacje multimedialne zawierające gry i testy dołączane na nośnikach CD do podręczników dla szkoły podstawowej i gimnazjów.

Visitopolskie

Opracowaliśmy nowoczesne narzędzie do promowania turystyki regionalnej. Portal oprócz prezentacji walorów turystycznych i turystycznej bazy danych oferuje narzędzie planowania pobytu w regionie. Portal przygotowany jest w 6 językach oraz przystosowany dla osób niedowidzących.

Zobacz więcej

Turystyka Spiczyn

Dla naszego Klienta Gminy Spiczyn opracowaliśmy nowoczesny planer podróży, który w prosty sposób pomoże ustalić trasę przejazdu i zaplanuje przystanki na zwiedzanie. Użytkownik może samodzielnie zdecydować jak będzie wyglądała jego wycieczka lub wybrać z gotowych.

Zobacz więcej

Przyłącz się do nas!

+48 77 545 30 60

netkoncept.com spółka jawna, ul. Partyzancka 5A
45-801 Opole, Polska

Kontakt


Napisz do nas lub zadzwoń, będzie nam bardzo miło.

captcha
Przeglądarka, której używasz, jest przestarzała. Posiada ona udokumentowane luki bezpieczeństwa, inne wady oraz ograniczoną funkcjonalność. Tracisz możliwość skorzystania z pełni możliwości oferowanych przez niektóre strony internetowe.
×