Skuteczne rozwiązania dla samorządów

Usługi dla administracji publicznej

SPRAWDŹ

Dla kogo tworzymy

 • Samorządy JST

  Gminy, Powiaty,
  Urzędy Miasta,
  Urzędy Wojewódzkie
 • Oświata

  Przedszkola Publiczne,
  Publiczne Szkoły Podstawowe,
  Szkoły Średnie, Szkoły Wyższe
 • Inne instytucje

  Regionalna Izba Obrachunkowa,
  Najwyższa Izba Kontroli,
  Wojewódzki Sąd Administracyjny, WCPR

Nasze usługi

Opinie klientów

"Chcielibyśmy w imieniu naszych pracowników podziękować za przeprowadzone szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz obsługi systemu SOD365.
Państwa przedstawiciele Panowie Rafał Staszczyszyn oraz Marcin Tynda wykazali się wysokim profesjonalizmem, znajomością prowadzonych zagadnień, kulturą osobistą oraz znakomitymi umiejętnościami interpersonalnymi.
Pracownicy byli bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani, że tego typu zagadnienia można przekazać w tak ciekawy sposób.
Jeszcze raz Państwu dziękujemy. "

— Zbigniew Chmurowski | Informatyk | GMINA Dąbrowa

"Dla mnie spotkanie było bardzo udane - pokazało Państwa elastyczność i umiejętność reagowania na różne nieszablonowe przypadki. To naprawdę wiele znaczy dla "nas" klientów samorządowych, jeżeli możemy mieć realne zaufanie do Państwa. Trochę znam się na stronach www, więc rozumiem, jak bardzo ważna jest umiejętność rozwiązywania problemów natury kodowania. Dziękuję!"

— Mateusz Kitka | Inspektor | Dział Promocji | Wydział Rozwoju Przedsiębiorczości i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Głubczycach

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwem.
Dziękujemy serdecznie."

— Agnieszka Rutkowska | Sekretarz Gminy | Urząd Gminy w Osiecznicy

“Z firmą Netkoncept współpracujemy już od 2005 roku firma dała się poznać jako nowoczesna, prężna oraz otwarta na wszelkiego typu rozwiązania technologiczne i internetowe - potrzeby, z których korzysta samorząd.

Korzystając z produktów firmy Netkoncept mamy możliwość modernizacji produktu oraz ulepszeń, które są wynikiem często zmian, które niosą zmieniające się przepisy, ustawy rozporządzenia. Biorąc pod uwagę możliwości i pokłady niekończących się pomysłów jakim dysponuje sądzę, że nie ma rzeczy niemożliwych dla tej firmy... “

— Marek Gliński | Urząd Miasta w Międzylesiu

“Usługi świadczone przez firmę NETKONCEPT.COM są profesjonalne, zgodne z aktualnymi trendami w zakresie tworzenia stron internetowych oraz zgodne z wytycznymi ustawodawcy dotyczącymi tworzenia serwisów dla podmiotów publicznych.

Polecamy firmę NETKONCEPT.COM jako partnera do współpracy, ponieważ charakteryzuje się wysoką kulturą organizacyjną, bardzo sprawną i skuteczną komunikacją w zakresie realizacji zlecenia oraz wysoką jakością świadczonych usług.”

— Mariusz Bogucki | Dyrektor Departamentu Społeczeństwa Informacyjnego i informatyki - Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego

"Bardzo Państwu dziękujemy za super pracę, za cierpliwość do naszych niekończących się poprawek, za zrozumienie i za stworzenie pięknej strony. W imieniu swoim i koleżanek – serdecznie dziękujemy."

— Milena Stańczak-Wyszyńska | Gmina Radzymin

"Z firmą Netkoncept współpracuję już od ok 10 lat. Firma prowadzi naszą stronę www, bip, panel Rada365, skrzynki mailowe. Współpraca przebiega wzorowo, zawsze z ich strony jest odzew gdy potrzebujemy pomocy (dodajmy że dość często jest to na CITO ;-) ).

Czy polecę firmę Netkocept do współpracy? Jak najbardziej tak, jeżeli tylko w swoim portfolio będą mieli usługę, na której wam zależy, a nawet gdy takowej nie mają, to coś wymyślą lub stworzą od podstaw."

— Piotr Łazaj | informatyk w Starostwie Powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu

Nasi Klienci

i efekty pracy w liczbach
2000+
uruchomionych systemów i aplikacji mobilnych
2000+
klientów
10 tys.
użytkowników
200 mln
odsłon rocznie
Dostępność plus
Jesteśmy oficjalnym partnerem
programu "Dostępność Plus"

W czym możemy Ci pomóc?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Gabriela Tartanus-Stachoń
Gabriela Tartanus-Stachoń
Biuro Zarządu i Wsparcia
Numer telefonu: +48 77 545 30 60
Sabina Jabcoń
Sabina Jabcoń
Biuro Zarządu i Wsparcia
Numer telefonu: +48 77 545 30 60
Grzegorz Sieczka
Grzegorz Sieczka
Dział Sprzedaży
Numer telefonu: +48 531 715 018
Piotr Habowski
Piotr Habowski
Dział Sprzedaży
Numer telefonu: +48 696 525 172
Rafał Staszczyszyn
Rafał Staszczyszyn
Dział Wdrożeń i Rozwoju
Numer telefonu: +48 533 322 575

Kontakt

tel: 77 545 30 60
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W przez NETKONCEPT Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Partyzancka 5a w Opolu w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest NETKONCEPT Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Opolu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W przez NETKONCEPT Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą przy z siedzibą przy ul. Partyzancka 5a w Opolu w celach przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w adres email lub numer telefonu komórkowego.
Przewiń do góry