obywatel.mobi logo

Aplikacje mobilne

Wdróż Aplikacje mobilne obywatel.mobi
Przekonaj się o korzyściach, jakie z tego płyną!

obywatel.mobi phone

Kluczowe funkcje aplikacji obywatel.mobi

Wszystkie aktualności dotrą w mgnieniu oka do wszystkich zainteresowanych użytkowników. Moduł pozwoli im śledzić najważniejsze i najnowsze informacje z Gminy / Powiatu.
Moduł ten umożliwia powiadamianie obywateli o lokalnych zagrożeniach nie tylko na stronach internetowych urzędu, ale także właśnie na telefonie poprzez powiadomienie PUSH. Komunikaty dotyczą różnego rodzaju lokalnych zagrożeń, jak np. klęski żywiołowe i sytuacje na drogach.
Poinformuj swoich mieszkańców m.in. o terminach odbioru odpadów (zmieszanych, segregowanych, zielonych, wielkogabarytowych), zasadach prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów, aktualnościach związanych z tą tematyką. Moduł umożliwia dodatkowo: ustawienie alarmu przypominającego o zbliżającym się terminie wywozu odpadów oraz wysyłanie reklamacji odnośnie braku odbioru odpadów, uszkodzonego pojemnika itp.
Dzięki naszej aplikacji turyści mogą w oparciu o wybrane atrakcje zaplanować wycieczkę, dodać do niej nocleg, znaleźć restaurację czy inne ciekawe miejsca. Mogą też skorzystać z kilkudziesięciu gotowych wycieczek z Twojego regionu (SWAY.TO – gotowe wycieczki).
Dzięki modułowi „Mapa potrzeb” użytkownicy w bardzo szybki sposób mogą zgłosić problemy, potrzeby lub sytuacje kryzysowe. Wystarczy wybrać kategorię zgłoszenia, opcjonalnie dodać opis, zrobić zdjęcie i wysłać. Aplikacja automatycznie zlokalizuje miejsce zgłoszenia.
Powiadomienia Push to wiadomości przekazywane użytkownikowi przez aplikację na jego telefon. Powiadomienia mogą dotyczyć różnych aktywności np. nowa aktualność, sytuacja kryzysowa, nowe wydarzenie, opublikowany przetarg, czy zmiana terminu wywozu odpadów.
Aplikacja pozwala na dodawanie interesujących treści, wydarzeń, czy innych informacji do ulubionych. W łatwy i szybki sposób można do nich wrócić.
To szybki i łatwy sposób na powiadomienie użytkowników o wydarzeniach odbywających się w Gminie / Powiecie. Moduł pozwala na ustawienie przypomnienia oraz dodania wybranych wydarzeń do swojego kalendarza.
Wyszukiwarka szybko i sprawnie przeszuka wszystkie treści dostępne w aplikacji mobilnej.

Przejdź do obywatel.mobi

Krótki przewodnik po systemie

Funkcjonalna i estetyczna aplikacja na urządzenia mobilne (smartfony i tablety), za pomocą której mieszkańcy gminy/powiatu mogą np.:

  • uzyskać podstawowe informacje oraz poznać aktualności, w tym te dotyczące zarządzania kryzysowego;
  • zgłosić potrzebę załatwienia sprawy, która ich zdaniem wymaga poprawy (mapa potrzeb), takiej jak konieczność załatania dziury w drodze czy uzyskania informacji na temat planu wywozu odpadów komunalnych na danym terenie, itd.;
  • wyszukać atrakcję turystyczną, restaurację, nocleg;
  • zapoznać się z kalendarzem wydarzeń z danej gminy czy regionu;
  • korzystać z przejrzystego kalendarza wywozu odpadów wraz z przypomnieniami o terminie wywozu;
  • otrzymywać ostrzeżenia o sytuacjach kryzysowych (np. o nawałnicy, powodzi, silnym wietrze).

Aplikacja mobilna może być zintegrowana ze stroną www oraz BIP i w sposób zautomatyzowany wyświetlać informacje zawarte w tych serwisach. Aplikacja jest wykonywana indywidualnie – w postaci dedykowanej konkretnemu klientowi dla systemów Android, iOS i Windows Phone.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się
× Wyszukaj w serwisie