Strony internetowe

Strony internetowe dla administracji i firm

Wprowadzenie

Strony internetowe budujemy na autorskim systemie zarządzania treścią SKYCMS - jest to platforma dedykowana do tworzenia narzędzi dla administracji publicznej.

Jesteśmy Twoim wsparciem merytorycznym i doradcą na każdym etapie tworzenia strony: od projektu do jej wdrożenia i późniejszej opieki serwisowej.

Nie musisz się o nic martwić - wszystkie kwestie techniczne od początku do końca rozwiążemy za Ciebie! Wszelkie uwagi i poprawki będziemy omawiać wspólnie i wdrażać rozwiązanie najlepsze dla Ciebie.

Dzięki integracji Twojej strony wszystkie ważne informacje, sesje, dokumenty i artykuły opublikujesz o wiele szybciej. Zaoszczędzisz czas i umieścisz istotne treści za pomocą kilku kliknięć. Możesz w pełni skupić się na swojej pracy i udostępnić mieszkańcom stronę www.

Skontaktuj się
SKYCMS - WWW

Funkcjonalności

Responsywność

Nasze strony są responsywne dzięki czemu wszystkie treści prawidłowo wyświetlają się nie tylko na ekranie komputera, ale też na smartfonach i tabletach. Każdy projekt jest przystosowany do potrzeb konkretnego samorządu lub jego jednostki.

Możesz w pełni skupić się na swojej pracy i udostępnić mieszkańcom stronę www.

Integracja z systemami zewnętrznymi

Integrujemy strony internetowe z naszymi usługami dla administracji i innymi serwisami:

  • aplikacją mobilną obywatel.mobi,
  • systemem transmisji i obsługi rady RADA 365,
  • platformą e-PUAP,
  • Regionalnym Systemem Ostrzegania,
  • Systemem Obiegu Dokumentów,
  • serwisami informacyjnymi poszczególnych jednostek,
  • Facebookiem.

Dostępność cyfrowa

Dostępność plus
Jesteśmy oficjalnym partnerem
programu "Dostępność Plus"

Wersja strony w standardzie WCAG 2.1 umożliwia korzystanie z Twojej strony osobom słabowidzącym i z ograniczoną sprawnością ruchową. Wyświetlanie treści w czterech kontrastach i w różnych rozmiarach czcionki oraz elektroniczny lektor, który czyta nazwy odnośników ułatwia użytkownikom niedowidzącym zapoznawanie się z treściami. Możliwość obsługi strony wyłącznie przy użyciu klawiatury sprawia, że użytkownicy sprawnie poruszają się po niej, gdy nie mogą korzystać z myszki np. z powodu unieruchomionej ręki.

Do Twojej dyspozycji w panelu administracyjnym udostępniamy narzędzie, które sprawdza zgodność publikacji z wytycznymi WCAG 2.1. Zawsze będziesz mieć pewność, że nowe treści na stronie spełniają wymogi Deklaracji dostępności.

Skontaktuj się

Przykładowe realizacje

Integracje

REGIONALNY SYSTEMEM OSTRZEGANIA

W kilka sekund zaimportujesz komunikaty Regionalnego Systemu Ostrzegania na swoją stronę. Zintegrowanie RSO ze stroną umożliwi Ci publikowanie ostrzeżeń i powiadomień na stronie www i w aplikacji mobilnej, która automatycznie wyśle powiadomienie o ostrzeżeniu.

Parę kliknięć wystarczy, by zamieścić komunikat na stronie WWW i w aplikacji mobilnej. Użytkownicy otrzymają natychmiastowe powiadomienie o ostrzeżeniu, dzięki czemu nie musisz wysyłać go samodzielnie.

Aplikacja mobilna

Dodatkowy kanał komunikacji z mieszkańcami zwiększy dostępność treści i umożliwi użytkownikom zapoznawanie się z nimi w dowolnym miejscu i czasie. Użytkownicy z poziomu smartfona lub tabletu sprawdzą aktualności i wydarzenia z regionu oraz otrzymają powiadomienia RSO. Za pomocą aplikacji udostępnisz mieszkańcom kalendarz wywozu odpadów, interaktywną mapę oraz informacje z BIP. Mieszkańcy zgłoszą przez nią problemy, wezmą udział w sondzie i głosowaniu w budżecie obywatelskim oraz umówią się przez kalendarz wizyt w urzędzie. Użytkownicy będą mieli możliwość wyrazić swoją opinie w głosowaniach na temat naprawy drogi lub inwestycji w miejską zieleń.

Serwisy jednostek

Wszystkie aktualności ze stron jednostek podległych pobierzesz do głównego portalu. Wybierzesz publikacje, które mają pojawiać się na Twojej stronie automatycznie i skierujesz użytkowników do ich pełnej treści. Zintegrowane serwisy jednostek ułatwią Ci pracę i sprawią, że przedstawisz mieszkańcom nowe, ważne dla nich informacje bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach www. Mieszkańcy zawsze będą na bieżąco z działaniami urzędów w regionie.

System obsługi rady

Treści z posiedzeń Rady opublikujesz z zachowaniem wymagań prawnych dla informacji publicznej. Na stronie WWW i BIP udostępnisz planowany porządek obrad , projekty uchwał, imienny wykaz głosowań i protokół z obrad. Mieszkańcy będą mogli zapoznać się z nimi w dowolnym czasie, co da im wgląd w pracę swoich przedstawicieli.Podniesiesz zaufanie do pracy urzędu i zwiększysz jej przejrzystość dla każdego mieszkańca. Mieszkańcy mają dostęp do archiwum nagrań z posiedzeń rady gminy, powiatu, miasta na stronie BIP.

SKYCMS - WWW
Skontaktuj się

Często zadawane pytania

Tak, Strona zostanie dostosowana do wymogów standardu WCAG 2.1 i będzie technicznie zgodna z ustawą z dnia 04 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych

Za aktualizację treści odpowiada Klient. Po zakończeniu wdrożenia Przeprowadzimy dla Państwa szkolenie, po którym będziecie mogli samodzielnie redagować i zamieszczać treści. My ze swojej strony gwarantujemy poprawne działanie serwisu w trakcie trwania umowy oraz helpdesk czyli pomoc telefoniczną lub mailową w przypadku problemów z obsługą systemu.

Strona może być zintegrowana z aplikacją mobilną, systemem obsługi rady, regionalnym systemem ostrzegania oraz serwisami jednostek podległych.

Tak

Tak, jest to dodatek wprowadzany na życzenie klienta, a szczegóły ustalane są indywidualnie.
Przewiń do góry