SkyCMS logo

Portale internetowe SkyCMS

Wybierz portal internetowy w systemie SkyCMS
Przekonaj się o korzyściach, jakie z tego płyną!

SkyCMS komputer

Kluczowe funkcje systemu SkyCMS

System umożliwia tworzenie stron dostosowanych do komfortowego przeglądania na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfon i tablet.

Specjalna wersja strony w standardzie WCAG 2.1 jest przede wszystkim przeznaczona dla osób słabowidzących. Umożliwia komfortowe wyświetlanie treści w czterech odmiennych kontrastach oraz wybór rozmiaru czcionki. Dodatkowo może być rozbudowana o elektronicznego lektora, który przeczyta wybrane treści oraz wspomoże poruszanie się po stronie poprzez czytanie nazw odnośników.

Do dyspozycji redaktora jest narzędzie sprawdzające zgodność opracowanej publikacji z wytycznymi WCAG 2.1.

Strony BIP dla urzędów i instytucji publicznych spełniające wszystkie wymagania prawne, wraz z obsługą aktów normatywnych.
Przejdź do BIP

Strony dedykowane dla informacji turystycznej obsługującej interaktywne mapy z bazą obiektów, rezerwację noclegów oraz lojalnościowe karty turysty.
Przejdź do SWAY.TO

Elektroniczne głosowanie poprzez stronę WWW np. w ramach budżetu obywatelskiego.
Przejdź do Głosowanie on-line

Strony obsługujące transmisje on-line z automatyczną archiwazacją nagrań.
Przejdź do Transmisje on-line

Dodatek w postaci powiadomień SMS umożliwia powiadamianie mieszkańców o sytuacjach kryzysowych oraz o ważnych wydarzeniach sportowych czy kulturalnych.

Moduł SMS może działać selektywnie np. powiadamiać tylko mieszkańców wybranej dzielnicy lub miejscowości o przerwach w dostawie wody lub prądu.

Aplikacja mobilna posiada funkcjonalności:

  • Aktualności i wydarzenia z powiadomieniami
  • Integracja z Regionalnym Systemem Ostrzegania
  • Mapa potrzeb / zgłaszanie problemów
  • Kalendarz wywozu odpadów z powiadomieniami
  • Planer turystyczny / interaktywna mapa
  • Informacje z Biuletynu Informacji Publicznej
  • Wyszukiwanie treści z lokalnych zasobów (WWW, BIP, podserwisy)
Przejdź do Obywatel.mobi

Moduł umożliwia automatyczne publikowanie aktualności ze strony WWW na tablicy Fanpage Facebooka.

Uprawniony redaktor strony zaznacza podczas publikacji opcję „Opublikuj na Fanpage” i nowa wiadomość natychmiast znajdzie się na Facebooku.

Opublikowany zostanie nagłówek, treść wstępu oraz zdjęcie z treści wstępu. Całość publikacji na Facebooku będzie odnośnikiem do treści aktualności na stronie WWW.

Komunikaty Regionalego Systemu Ostrzegania są importowane do panelu zarządzania serwisem internetowym i dzięki wielu możliwościom konfiguracji można w kilka sekund opublikować ostrzeżenie zarówno na stronie WWW jak i w aplikacji mobilnej wraz z natychmiastowym powiadomieniem.

Moduł powiązanych serwisów internetowych pobiera wszystkie aktualności ze stron jednostek do portalu głównego. Administrator portalu wybiera publikacje, które automatycznie trafią na portal główny wraz z przekierowaniem do pełnej treści publikacji na stronie jednostki.

Funkcja integracji systemu obsługi rady Rada365 ze stroną www i Biuletynem informacji Publicznej zapewnia publikowanie treści z zachowaniem wymagań prawnych dla informacji publicznej.

System Rada365 udostępnia na stronach www i BIP planowany porządek obrad wraz z projektami uchwał, imienny wykaz głosowań oraz protokół z obrad.

Przejdź do RADA 365

Publiczna platforma ePUAP umożliwia uzyskanie bezpłatnego podpisu elektronicznego - tzw. Profilu Zaufanego. Dzięki podpisowi elektronicznemu można wysyłać do urzędów pisma i załatwiać sprawy. Użytkownik wypełnia, na specjalnie przygotowanej stronie internetowej urzędu, formularz, który reprezentuje kartę usługi urzędowej np. wniosek o wyrejestrowanie pojazdu. Po wypełnieniu formularza podpisuje go Profilem Zaufanym i wysyła elektronicznie do urzędu.

Skorzystaj z gotowego rozwiązania - ponad 60 gotowych formularzy spraw dla urzędu gminy/miasta i starostwa powiatowego.

Przejdź do SkyCMS

Krótki przewodnik po systemie

Podstawowe narzędzie komunikacji samorządów i ich instytucji z otoczeniem. Realizowane przez nas strony internetowe opracowywane są specjalnie na potrzeby konkretnego samorządu lub jego jednostki.

Każda ze stron jest nowoczesna i w pełni responsywna (czyli dostosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych – smartfonach oraz tabletach).

Projektowane przez nas strony zawierają wszelkie podstawowe informacje dotyczące JST, a także moduły takie jak: aktualności, kalendarz wywozu śmieci, informacje z Biuletynu Informacji Publicznej, integracja z Regionalnym Systemem Ostrzegania, informator turystyczny, planer podróży, galeria zdjęć, filmów i wiele innych.

Każdy z przygotowywanych przez nas portali jest w pełni zgodny z obowiązującymi wymogami prawnymi oraz w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych (standard WCAG 2.1).

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się
× Wyszukaj w serwisie