Portal i aplikacja dla turystów

Ciekawy, estetyczny i użyteczny dla mieszkańców oraz osób przyjezdnych interaktywny planer turystyczny. W skład rozwiązania wchodzi zarówno portal internetowy, jak i aplikacja na urządzenia mobilne. Narzędzia te są dedykowane atrakcjom turystycznym gminy lub powiatu.

Planer Sway.to pozwala przeglądać listę obiektów w miejscu, do którego się wybieramy, tworzyć własne wycieczki lub wybrać gotową z bazy przygotowanej przez ekspertów oraz społeczność.

Rozwiązanie to daje możliwość zaplanowania wycieczki lub dłuższego pobytu z uwzględnieniem regionalnych atrakcji turystycznych. Pozwala współtworzyć plan wyjazdu razem ze swoimi znajomymi oraz korzystać z tak opracowanego programu zwiedzania przy wykorzystaniu smartfonu lub tabletu.

Warte odwiedzenia miejsca, restauracje, hotele, pensjonaty czy inne atrakcje turystyczne są opisane w interesujący sposób, wzbogacone o zdjęcia i materiały wideo. Gotowe plany wycieczek są przygotowywane z największą dbałością o szczegóły, w sposób podnoszący atrakcyjność
przekazu. Warto zaznaczyć, że plany mogą być dowolnie modyfikowane przez użytkownika.

W każdej chwili istnieje możliwość dodania kolejnych atrakcji lub wycieczek do portalu i aplikacji. Udostępniamy funkcjonalność opracowania treści w sposób umożliwiający korzystanie z nich przez osoby niedowidzące (wymagania standardu dostępności WCAG 2.0).

sway_obiekt.png
Przewiń do góry