netkoncept

Nowoczesne i kreatywne projekty
Przemyślane i twórcze rozwiązania

Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem profesjonalistów

Co robimy?

Tworzymy i projektujemy najlepsze serwisy www i aplikacje webowe.

SkyCMS

SkyCms to system zarządzania treścią stron www funkcjonujący w modelu SaaS. Pozwala na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie internetowym zarządzanym przez SkyCms odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów.

Logo BIP

BIP

Strona Biuletynu Informacji Publicznej utworzona w systemie SkyCMS spełnia wszystkie wymogi jakie są przewidziane w prawie polskim dla tego typu witryn.Z systemu na co dzień korzystają tysiące zadowolonych użytkowników.

APLIKACJE DEDYKOWANE

Budowane na zamówienie, według indywidualnych potrzeb i wymagań klienta, aplikacje internetowe oraz prezentacje interaktywne. Mogą być wyposażone w różne interfejsy do komunikowania się zarówno z użytkownikami jak i z innymi systemami.

Logo BIP

SOD365

Spędziliśmy wiele godzin na rozmowach z urzędnikami, by zrozumieć ich codzienne problemy. Tak powstał SOD365 – System Obiegu Dokumentów, który usprawnia pracę urzędu. Zapomnij o ePUAPie i innych programach. SOD365 to platforma, która pozwala Ci zapanować nad każdym elementem pracy urzędu z jednego intuicyjnego i prostego w obsłudze panelu.

Logo BIP

EBO365

Elektroniczne Biuro Obywatela pozwala załatwić sprawy urzędowe przez Internet. Umożliwia dostęp do wielu urzędów, historii załatwianych spraw, szybkiej korekty i ponownego wysłania pisma oraz pozwala sprawdzić status sprawy.

Logo BIP

Sway.to

Sway.to jest usługą dla ludzi, którzy kochają podróże. Z nami szybko i łatwo zaplanujesz wymarzoną wycieczkę po Polsce i nie tylko. Podpowiemy Ci gdzie spać, co jeść, co i kiedy zwiedzać. Pokażemy miejsca, o których milczą przewodniki. To będzie wspaniała wyprawa!

Nasza Praca


Tworzymy i projektujemy najlepsze serwisy www i aplikacje webowe.

  • Wszystkie
  • Strony www
  • e-commerce
  • Logo
  • Prezentacje

Gmina Wilków

Strona www

Gmina Iłowa

Prezentacja

Alicja's

Sklep internetowy

Bank Spółdzielczy w Leśnicy

Strona www

Gmina Krapkowice

Portal internetowy

PMWSZ

Strona www

Club silesius

Strona www

Trzebnicki park wodny

Strona www

KNK Serwis

Strona www

BIP

Strona www

Gmina Ujazd

Strona www

Zoo Opole

Strona www

Śląski Dom

Strona www

Nasi Klienci


Pracujemy dla najlepszych.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub napisz do nas.

Napisz do Nas

Przykłady Dedykowanych Aplikacji Webowych


Megacennik

Na zlecenie Konsorcjum Hurtowni Elektrycznych "ELMEGA" Sp. z o.o. zrealizowaliśmy system integracji informatycznej B2B pozwalający na wymianę danych, w czasie rzeczywistym, pomiędzy hurtowniami wchodzącymi w skład tego konsorcjum, dostawcami a także innymi podmiotami.

Zobacz więcej

24volt

Jedną z usług zrealizowanych dla przedsiębiorstwa PROJEKT Automatyka i Elektrotechnika Sp. z o.o. była platforma e-commerce (sklep internetowy) z szeroką ofertą produktów z zakresu elektrotechniki i automatyki.

Zobacz więcej

ETR

Dla Wojewódzkich Sądów Administracyjnych opracowaliśmy internetową wersję Terminarza Rozpraw. Z relacji naszych Klientów wynika, że nasze rozwiązanie w dużym stopniu przyczyniło się do ograniczenia zapytań telefonicznych oraz mailowych związanych z wokandą, a co się z tym wiąże przyniosło wymierne oszczędności czasu pracowników.

Zobacz więcej

Helion

Na zlecenie Wydawnictwa Helion S.A. opracowaliśmy interaktywne prezentacje multimedialne zawierające gry i testy dołączane na nośnikach CD do podręczników dla szkoły podstawowej i gimnazjów.

Visitopolskie

Opracowaliśmy nowoczesne narzędzie do promowania turystyki regionalnej. Portal oprócz prezentacji walorów turystycznych i turystycznej bazy danych oferuje narzędzie planowania pobytu w regionie. Portal przygotowany jest w 6 językach oraz przystosowany dla osób niedowidzących.

Zobacz więcej

Turystyka Spiczyn

Dla naszego Klienta Gminy Spiczyn opracowaliśmy nowoczesny planer podróży, który w prosty sposób pomoże ustalić trasę przejazdu i zaplanuje przystanki na zwiedzanie. Użytkownik może samodzielnie zdecydować jak będzie wyglądała jego wycieczka lub wybrać z gotowych.

Zobacz więcej

Przyłącz się do nas!

+48 77 545 30 60

netkoncept.com spółka jawna, ul. Partyzancka 5A
45-801 Opole, Polska

Kontakt


Napisz do nas lub zadzwoń - 77 545 30 60, będzie nam bardzo miło.

captcha
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W przez Grzegorz Przewłocki, Grzegorz Zieleźny, Sławomir Milewski, Mateusz Chudy netkoncept.com Spółka Jawna z siedzibą w Opolu w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności) Administratorem danych osobowych jest netkoncept.com Spółka Jawna z siedzibą w Opolu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W przez Grzegorz Przewłocki, Grzegorz Zieleźny, Sławomir Milewski, Mateusz Chudy netkoncept.com Spółka Jawna z siedzibą w Opolu w celach przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w adres email lub numer telefonu komórkowego.
Przeglądarka, której używasz, jest przestarzała. Posiada ona udokumentowane luki bezpieczeństwa, inne wady oraz ograniczoną funkcjonalność. Tracisz możliwość skorzystania z pełni możliwości oferowanych przez niektóre strony internetowe.
×