Kalendarz wizyt

Kalendarz wizyt.png

Wprowadzenie

Kalendarz wizyt jest kompletnym systemem do zarządzania wizytami i komunikacją w Twoim urzędzie. Przyspieszasz obsługę klientów i podnosisz poziom zadowolenia interesantów. Mieszkańcy wygodnie umawiają wizyty w urzędzie z dowolnego miejsca 24/7. System wysyła potwierdzenie rezerwacji oraz przypomnienie o zbliżającym się terminie spotkania. Klienci pamiętają o sprawach urzędowych, a Twój sekretariat otrzymuje informacje na temat aktualnego grafiku.

Korzystanie z elektronicznego kalendarza jest prostsze niż z papierowego. Pracujesz z nim szybciej i efektywniej - bez kolejek, nerwowej atmosfery i niepotrzebnego gromadzenia się klientów. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze. Dodatkowo niwelujesz problemy związane z umawianiem tych samych terminów spotkań z kilkoma petentami.

Kalendarz wizyt ogranicza tłoczenie się interesantów w urzędzie. Podnosisz w ten sposób poziom bezpieczeństwa, zmniejszając liczbę interakcji pracowników z osobami z zewnątrz.

Co zyskasz dzięki kalendarzowi wizyt?

Korzyści dla urzędu

Efektywne zarządzanie obecnością klientów w urzędzie staje się o wiele prostsze. Kalendarz jest dostępny dla wszystkich pracowników, co skraca kolejki w każdym dziale i umacnia pozytywny wizerunek urzędu. Poziom bezpieczeństwa w urzędzie rośnie, gdyż korzystanie z kalendarza ogranicza gromadzenie się interesantów w jednym budynku. Wizyty są umawiane online 24/7, a Ty na bieżąco otrzymujesz powiadomienia o rezerwowanych terminach i aktualnym grafiku.

Korzyści dla mieszkańca

Mieszkańcy szybko i sprawnie umówią wizytę w urzędzie - bez długiego oczekiwania na połączenie telefoniczne, wczesnego wstawania i stania w kolejce. Kilka kliknięć wystarczy, by zarezerwować dogodny termin spotkania z urzędnikiem. Z pomocą kalendarza interesanci bez trudu docierają do odpowiedniej jednostki, a następnie odbywają bezpieczne spotkanie, ograniczając kontakty z innymi petentami.

Skontaktuj się
Kalendarz Wizyt

Funkcjonalności

Powiadomienia email i SMS

Użytkownicy otrzymują powiadomienia o umówionych wizytach oraz błyskawicznie potwierdzają je lub odwołują przez email i SMS.

Efektywne zarządzanie kalendarzem

Szybko zdefiniujesz wolne terminy wizyt, nadasz uprawnienia do zarządzania kalendarzem wybranym pracownikom oraz zarejestrujesz wykonane przez nich czynności.

Wydruk harmonogramu wizyt

Możesz wydrukować gotowy harmonogram spotkań z petentami, by efektywniej wykonywać swoje obowiązki. Przygotujesz się do wizyty w określonej sprawie i skuteczniej rozwiążesz problemy mieszkańców.

Kalendarz dla wszystkich punktów obsługi

Jedno narzędzie umożliwi umawianie wizyt w wielu sprawach w różnych jednostkach Twojego urzędu.

Dostępność na wszystkich urządzeniach

Formularz umawiania wizyt udostępnisz na stronie WWW i BIP, spełniając standardy dostępności WCAG 2.1 i dbając o responsywność.

Skontaktuj się

Przykładowe realizacje

Integracje

Aplikacja mobilna

Zachęcisz mieszkańców do częstszego korzystania z aplikacji mobilnej na smartfonie lub tablecie w celu rezerwowania wizyt. Poprawisz wizerunek urzędu i ograniczysz kolejki.

Strona internetowa SkyCMS

Kalendarz udostępnisz na stronie urzędu i zapewnisz pełne bezpieczeństwo danych mieszkańców, którzy rezerwują wizyty online.

Kalendarz Wizyt
Skontaktuj się

Często zadawane pytania

Rejestracji w kalendarzu wizyt można dokonać przez komputer, tablet, aplikację.

Kalendarz wizyt jest dostępny na wszystkich przeglądarkach internetowych i jest responsywny

Nie jest konieczna aplikacja, można zarezerwować wizytę również na stronie www
Przewiń do góry