Więcej niż oprogramowanie

Wspieramy klientów, tworząc i wdrażając oprogramowanie dla administracji publicznej. Nasze rozwiązania usprawniają pracę samorządów, urzędów oraz wielu innych instytucji.

Nie jesteśmy jedynie zespołem informatyków. Rozumiemy specyfikę Twoich zadań i robimy wszystko, by ułatwić Ci ich wykonywanie. Powiedz, co utrudnia Ci pracę, a my wdrożymy usługi, które rozwiążą problemy Twojego urzędu.

Z nami zapomnisz o skomplikowanej, informatycznej terminologii. Otrzymasz więcej niż oprogramowanie - dajemy gwarancję, że uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania. Dzięki nam przekonasz się, że technologia jest przyjazna.

Możesz nam zaufać i w spokoju wykonywać swoje obowiązki. Będziemy wspierać Cię na każdym etapie współpracy - podczas wdrożeń, szkoleń i obsługi serwisowej. Działamy na rynku od ponad 21 lat. Od początku istnienia NETKONCEPT zaufało nam ponad 850 samorządów, instytucji i firm. Uruchomiliśmy ponad 1000 aplikacji, a z opracowanych przez nas systemów każdego dnia aktywnie korzysta ponad 10 tysięcy użytkowników.

Misja i wizja

Od 21 lat dostarczamy najlepsze rozwiązania dla administracji publicznej. Kreujemy rynek e-usług w Polsce, by wspomagać pracę samorządów i komunikację z mieszkańcami.

Nieustannie dbamy o nasz rozwój - doskonalimy się i wsłuchujemy w zmieniające się potrzeby urzędników. Robimy wszystko, by tworzyć nie tylko nowe rozwiązania, ale i przekraczać oczekiwania klientów.

Stawiamy na uczciwą i odpowiedzialną współpracę. Mówimy prawdę i dotrzymujemy słowa. Wdrażamy usługi z myślą o wspieraniu i usprawnianiu pracy naszych klientów. 

Za cel obraliśmy trwałą relację z klientami. Polegamy na sobie nawzajem i dajemy oparcie partnerom biznesowym.

Zarząd

NETKONCEPT to od 21 lat ten sam, czteroosobowy zespół wspólników.
Połączyliśmy siły, by stworzyć nową jakość usług świadczonych dla samorządów.

Mateusz Chudy

Pierwsze kroki stawiał w bankowości, gdzie jako Koordynator Sprzedaży i Dyrektor oddziału banku od początku był związany ze sprzedażą. W 2001 założył NETKONCEPT i wprowadził na rynek pierwsze usługi dla administracji publicznej. Obecnie jest szefem Działu Sprzedaży i Marketingu. Sam o sobie mówi: „jestem sprzedawcą i nie zawaham się tego użyć”.

Prywatnie mąż swojej żony, tato dwóch wspaniałych córek oraz opiekun Niny, suczki rasy York, i dachowca, kota Steviego. Co robi w wolnym czasie? Trenuje sporty siłowe, bierze udział w maratonach rowerowych MTB, biega, gra w tenisa i… kosi trawnik kosiarką bez napędu. Dla Mateusza to jednak za mało - pasjonuje się również kolarstwem szosowym, caravaningiem, kinem, które zmusza do myślenia. Kocha też taniec w wykonaniu swoich córek.

Grzegorz Zieleźny

Absolwent Politechniki Wrocławskiej kierunku Informatyka i Zarządzanie.

Dołączył do zespołu NETKONCEPT jako specjalista obsługi klienta. Obecnie zajmuje się głównie wdrażaniem projektów dla klientów samorządowych. Grzegorz kreuje nasze produkty i wprowadza je na rynek. Obecnie jest szefem Działu Wdrożeń i Rozwoju.

W wolnym czasie jeździ na rowerze górskim i turystycznym, pieszo wędruje po górach oraz wykonuje fotografie i filmy przy użyciu drona. Interesuje się również motocyklami, a w szczególności mototurystyką i torami wyścigowymi dla jednośladów.

Grzegorz Przewłocki

Absolwent Politechniki Opolskiej na kierunku Informatyka. Od początku kariery związany z informatyką i hostingiem. Po dołączeniu do zespołu skupił się na tworzeniu bezpiecznej i wydajnej infrastruktury serwerowej dla usług świadczonych przez NETKONCEPT. Obecnie jest szefem Działu Infrastruktury i Bezpieczeństwa.

Grzegorz pasjonuje się nowinkami technicznymi i wszystkim, co wiąże się z cyberbezpieczeństwem. Prywatnie spędza czas na łonie natury w towarzystwie rodziny, przyjaciół i psów, oddając się wspólnemu leniuchowaniu lub uprawiając różnego rodzaju aktywności fizyczne. Uwielbia też podróże, odkrywanie nowych miejsc i smaków, dobrą muzykę oraz kino.

Sławomir Milewski

Pierwsze kroki jako programista stawiał w liceum. Pasja rozwijana od młodego wieku doprowadziła go do zdobycia informatycznego wykształcenia. Sławomir karierę rozpoczął od tworzenia kluczowych produktów i rozwiązań informatycznych NETKONCEPT. Obecnie jest szefem Działu Programowania, gdzie dba o zgodność projektów z wizją i misją firmy. Głęboko wierzy w działalność społeczną i angażuje się w różne akcje lokalne. Stara się zarażać działalnością na rzecz rozwoju lokalnego innych, gdyż uważa, że w dzisiejszym, mocno skomercjalizowanym świecie, działalności dla innych nigdy za wiele.

Prywatnie jest mężem i ojcem dwóch synów, który ceni każdą minutę spędzoną z rodziną i przyjaciółmi - to właśnie w ich towarzystwie ładuje akumulatory, by stawiać czoła wyzwaniom. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, słuchać ich, by zdobywać wiedzę, która stanowi podstawę rozwoju. Co robi w czasie wolnym? Ponadprzeciętny wzrost pozwala mu od dziecka grać w koszykówkę, lecz równie pasjonująca dla Sławomira jest zabytkowa motoryzacja.

Przewiń do góry