Dołącz do grupy na Facebooku “Strefa Urzędnika”, korzystaj z porad i dziel się wiedzą z innymi

Urzędniczka przy biurku pracująca na laptopie

Strefa Urzędnika to jedna z niewielu grup w mediach społecznościowych, dedykowanych wyłącznie pracownikom podmiotów publicznych. Grupa dostarcza merytoryczne, sprawdzone treści i wartościowe porady bez spamu i nachalnej reklamy. Jakie informacje czekają na Ciebie w grupie?

Skuteczne rozwiązania

W Strefie Urzędnika znajdziesz skuteczne rozwiązania problemów, z którymi borykasz się na co dzień w pracy. W grupie dedykowanej dla urzędników poznasz sposoby, dzięki którym Twoja praca stanie się łatwiejsza.

Porady i wskazówki

W grupie czekają na Ciebie praktyczne porady i wskazówki, które pomogą Ci zwiększać efektywność pracy.

Wzajemne wsparcie

W grupie przeznaczonej wyłącznie dla urzędników, otrzymasz potrzebne wsparcie . Nikt nie zrozumie Cię lepiej niż inny urzędnik, dlatego nasz doświadczony zespół ekspertów oraz członkowie grupy podpowiedzą, jakie rozwiązania możesz wdrożyć w swoim dziale.

Wymiana doświadczeń

Doświadczenie zdobywa się latami. Dzielenie się nim pomoże Ci skutecznie wdrożyć odpowiednie rozwiązania w urzędzie bez popełniania wielu błędów. Dowiesz się, co zrobić aby zautomatyzować różne procesy. Wspólnie z nami oraz innymi członkami grupy rozwiążesz nurtujące Cię problemy.

Ciekawe case study

W Strefie Urzędnika znajdziesz case study, które mogą Cię zainspirować. Poznasz rozwiązania, które sprawdziły się w konkretnych instytucjach i wyzwania, z którymi mierzyły się inne urzędy.

Wartościowa wiedza  

Członkowie grupy dzielą się swoimi doświadczeniami ale również wartościową wiedzą znalezioną w sieci. Dzięki Strefie Urzędnika będziesz na bieżąco z wydarzeniami, przepisami i innymi czynnikami, które wpływają na Twoją pracę.

Integracja

To miejsce integracji dla osób, które wykonują ten sam zawód. Poznasz innych urzędników ze swojego miasta oraz z całej Polski.

Dołącz do Strefy Urzędnika na Facebooku

Strefa Urzędnika czeka na wszystkie osoby pracujące w urzędach i innych podmiotach wykonujących zadania publiczne. Tematy poruszane w grupie są związane wyłącznie z pracą w urzędzie i rozwiązaniami, które ją ułatwiają. Nie akceptujemy promowania marketingu sieciowego MLM, fotowoltaiki oraz stron niezwiązanych z grupą. Sporne treści w tematach społecznych i politycznych są na bieżąco usuwane. Dzięki temu w Strefie Urzędnika zachowamy porządek i z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz jedynie to, co naprawdę może Cię zainteresować.

Dołącz do grupy: STREFA URZĘDNIKA - skuteczne rozwiązania, porady, wskazówki | Facebook 

 

× Wyszukaj w serwisie